جمعه، 24 اردیبهشت 1400
  English | فارسي  
 
جزئيات اخبار
شرکت ليزينگ پارسيان، پيشتاز ارتقا به سيستم مديريت كيفيت ISO 9001:2015 در صنعت ليزينگ ایران است.
Created by host on 1397/04/27 03:40:18 ب.ظ


 

 

sgs.jpgامروزه محيط سازمان‌ها، محيطي مملو از پويايي، پيچيدگي، تغيير و تحولات شگرف در زمينه‌هاي مختلف است. آهنگ تغييرات محيطي و شتاب گرفتن تحولات و افزايش رقابت در دوران جديد، انعطاف‌پذيري و كنترل فعاليت‌هاي سازمان را با در نظر گرفتن تنوع فرايندها و پيچيدگي مديريت بر آن‌ها در راستاي كسب موفقيت در ميدان رقابت، بيش از پيش ضرورت مي‌بخشد.

شركت ليزينگ پارسيان با احصاي انتظارات ذينفعان، بررسي كليه عوامل و متغيرهاي محيطي و نيز بررسي شرايط دروني خود، همواره سعي نموده است با بهبود و بازسازي ساختار، فرايندها و رويه‌ها، تعادلي بين انتظارات ذينفعان خود با شرايط محيطي برقرار نمايد.

نظر به تغييرات ايجاد شده در استاندارد ايزو 9001 و ارتقاي آن از نسخه 2008 به 2015، اين شركت موفق شد فعاليت‌هاي متنوع خود را در بخش‌هاي مختلف با اين الزامات منطبق سازد.

ISO 9001:2015آخرین نسخه استاندارد مدیریت کیفیت بوده که در سپتامبر ۲۰۱۵ منتشر گردیده است. این استاندارد با بکارگیری فرایند‌های بهبود مستمر، سازمان را در ارايه خدمات منطبق با نیاز مشتریان و تامین رضایت ایشان، از طریق کاربرد موثر سیستم مدیریت کیفیت، رهنمون می‌نماید. در نگارش جديد، تفكر مبتني بر ريسك، درك عوامل داخلي و خارجي و همچنين دانش سازماني از الزامات اين استاندارد است والزامات آن از 8 بند به 10 بند ارتقا پيدا كرده است.

ارزیابی شركت ليزينگ پارسيان جهت تمديد و دریافت گواهینامه استاندارد ‌ISO 9001:2015، توسط شرکتSGS سوئيس، یکی از معتبرترین شرکت‌ها در حوزه صدور گواهینامه‌های بین‌المللی سیستم‌های مدیریت،بدون عدم انطباق انجام پذیرفته است.

در اين راستا مدير عامل محترم ليزينگ پارسيان، جناب آقاي زارعي در جلسه اختتاميه مميزي ايزو، ضمن عرض تبريك به كليه همكاران بابت كسب اين موفقيت، بهبود مستمر و بهينه سازي فرآيندهاي كسب و كار جهت انتفاع حداكثري گروه ذينفعان را خواستار شدند.

 

sgs.jpg
print
There is no comment.